Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Šperk byl přidán do oblíbených
Hledat

Edita White - nevinnost ve formě skvostného šperku

Edita White - nevinnost ve formě skvostného šperku

Chtěli by jste darovat milované osobě šperk, který bude symbolizovat Vaši náklonnost, sympatie, oddanost, lásku, a zároveň bude vyjadřovat, že budete mít danou osobu vždy v srdci, budete jí oporou za každé situace a budete ji vždy chránit?

Kategorie: Šperky

Nikde jste však nenašli symbol, ze kterého by přímo čišely všechny tyto vlastnosti? V tom případě pro Vás máme malý tip!

Luxusní a přepychový šperk představující anděla bude skvělým dárkem pro někoho z Vašich blízkých. Decentní šperk z bílého zlata je rozměrů 17 x 16 mm. Andělova křídla jsou ozdobena 8-mi kameny po každé straně. V případě zájmu si můžete do tohoto šperku zvolit i třpytivé brilianty, díky kterým bude přívěsek mnohem zářivější a neodolatelnější. Přívěsek je celý lesklý a jsme přesvědčeni o tom, že bude zdobit dekolt každé ženy právě pro svou křehkost a jemnost.


 


             Edita Gold »                       Edita White »               

 

        Edita G Briliant »                Edita W Briliant »               


Takovýto šperk je možné darovat jak maminkám, babičkám, dcerám, tak i nejlepším přátelům. Zvolte precizně propracovaný šperk se symbolem anděla, který dá dané osobě vždy odvahu a nedovolí jí sejít z cesty. Tak co myslíte, není tento symbol nevinnosti a ochranářství dokonalým dárkem?

Článek přečten: 1620×