Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Šperk byl přidán do oblíbených
Hledat

Proč koupit šperky BRILASKA?

1) Poskytujeme doživotní záruku na kameny + certifikát ke všem šperkům

Jako jediní nabízíme doživotní záruku na kameny. U nás se nemusíte obávat vypadnutí kamínků. Ty naše opravdu nepadají! Statistiky hovoří jasně a 99,9 % kamenů nikdy nevypadne. To zbylé 0,1 % urychleně opravíme či rovnou vyrobíme šperk nový.

2) Máme to k nám blízko do některé z našich 17 kamenných prodejen po celé ČR!

Prohlédněte si naše šperky online a pak se přijďte ujistit na některou z našich 17 prodejen, kde Vás očekává příjemný a erudovaný personál. Šperky prodáváme online i na kamenných prodejnách za internetové ceny!

3) Přes 7000 kladných zákaznických recenzí BRILAS a 99 % na heureka.cz

Těší nás, že naše snaha o Vaši spokojenost je Vámi velmi pozitivně ohodnocována ve Vašich recenzích. Jako jediní prodejci snubních prstýnků jsme již přes 7 let účastníky nezávislého hodnotícího systému na Heureka.cz, kde naši zákazníci hodnotí náš výkon mezi 98-100%. Šperky BRILASKA jsou doplňkovým sortimentem stejného týmu lidí se stejně fantastickým prozákaznickým přístupem.

4) Nejširší nabídka, unikátní designy a skvělé ceny

Naše šperky jinde nekoupíte, jsou unikátní, moderní, jedinečné! Navíc za báječné ceny!

5) Na našich prodejnách poskytujeme dokonalou péči

Hledáte-li klidný, ničím nerušený výběr v pohodovém a příjemném prostředí s občerstvením, kdy se Vám plně věnuje náš erudovaný personál, tak jste na tom pravém místě!

6) Brilas jednička na trhu = záruka síly, stability a garance kvality

Děkujeme, že se Vám naše firemní hodnoty a způsob, jakým se o Vás staráme, líbí tolik, že jste z nás učinili neprodávanější a nejoblíbenější značku snubních prstenů v ČR! Věříme, že i náš doplňkový sortiment pod značkou BRILASKA bude stejně oblíbený a populární.

Z dalších důvodů vybíráme: