Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Šperk byl přidán do oblíbených
Hledat

Proč šperky BRILASKA?

1) Design a skvělé ceny

Naše šperky jinde nekoupíte. Jsou jedinečné, moderní a nevšední. Navíc neustále pracujeme na tom, abychom vám je mohli nabízet za opravdu bezkonkurenční ceny.

2) Kvalita bez kompromisů

V dnešním světě často platí, že „levně“ neznamená „výhodně“. Brilaska šperky slibují špičkové ceny, ale zároveň nedělají ústupky na straně kvality použitých materiálů a jejich zpracování.

3) Rychlost dodání

Víme, že když zatoužíte po šperku, chcete jej mít co nejrychleji. Proto držíme drtivou většinu našeho produktového portfolia skladem a obratem vaše objednávky expedujeme. Není výjimkou, že kurýr s balíčkem zvoní u vašich dveří hned následující den po objednání.

4) Nadstandardní péče

V hodnoceních na internetu se často dočtete, že dobrý obchodník se pozná, až když se „láme chleba“. A právě v těchto chvílích jsme tu pro vás nejvíc. Když si nevíte rady nebo se něco nepovedlo, dejte nám to vědět. K problémům se stavíme čelem, reagujeme a řešíme je rychle.

5) Síla a reputace

Brilaska patří do skupiny Brilas Group, která je se svou značkou BRILAS největším obchodníkem se snubními a zásnubními prsteny v síti 19 kamenných prodejen v ČR. Působíme taktéž na německém a slovenském trhu. Provází nás silně prozákaznická pověst, kterou potvrzují dlouhodobě špičková hodnocení na nezávislém portálu Heureka.