Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Šperk byl přidán do oblíbených
Hledat

Hledáte šperk k určité příležitosti?

Hledáte šperk k určité příležitosti?

U nás určitě najdete! Dárek v podobě šperku udělá radost a zároveň působí velkolepým dojmem. Mrkněte na naši nabídku a vyberte ten pravý!

Kategorie: Šperky

Srdíčka přívěsky, které si všichni automaticky spojí s láskou. Nemusí však jít jen o tu partnerskou, ale také rodinnou, sourozeneckou a nebo zkrátka přátelskou. Srdce je krásný symbol, tak proč jej nevyužít pro obdarování právě svých nejbližších.

Křížky – symbol víry. Může a nemusí jít jen o tu křesťanskou. Spousta lidí bere kříž jako znak naděje a víru v cokoliv. Každý si najde to své „něco“, čemu věří.

Zvířátka – jste milovníci zvířat? Proč to nedat najevo všem? Můžete na svém krku hrdě nosit to, co Vás naplňuje. Tyto přívěsky se skvěle hodí i pro mladší bytosti, tedy pokud mají děti nějaké kulaté narozeniny a nebo je chcete zkrátka překvapit, jistě se jim zalíbí právě tyto ozdoby.

Andílci – značení nevinnosti, upřímnosti, jemnosti a milosti. Často se používá spojení: ,,ty jsi anděl!“, tak pokud někoho takového máte, dejte mu najevo, že o něm víte, protože co je víc, než když jsou k sobě lidé milí a hodní.

Znaky, symboly – čtyřlístky – odjakživa se sbíraly čtyřlístky pro štěstí. Utrhněte si i Vy ten svůj.

Ostatní motivy – pokud hledáte přívěsek líbivý na oko, v této sekci určitě vyberete. Vyjímá se zde však přívěsek vhodný k narození dítěte – nožičky, neboli lidské stopy. Zavítejte a vyberte. :-)

 

Článek přečten: 1605×